Kedy je správny čas na svadobné fotenie ?

ahojte nevesticky, prosim Vas, s mojou polovickou sa nevieme dohodnut,kedy je ten spravny cas na svadobne fotenie, t.j.pred svadbou,po odobierke, po svadbe,po veceri a tak....nechceme nechat svadobcanov nejak velmi cakat....viete mi poradit? kedy sa fotite vy ostatne???
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ahoj tanka, vieš, že ani ja presne...ale pokiaľ máš fotografa zaplateného tak ako my tak mi sa ideme fotiť pred obradom v kostole, aby sme svadobčanov nezadržiavali a potom nás fotograf bude fotiť samozrejme počas obradu, hostiny, zábavy a tak... ;-)
Odpovedať
skus pozriet temu co tu uz raz bola tam sme to rozoberali tiez sa myslim volala fotenie
Odpovedať
dik za info, takze pred obradom? hmmm, a mate nieco take ako odobierku?? bo my by sme aj chceli,len potom to tam nevieme napasovat,zaplateny je...tak sme to predbezne uzavreli,ze pojdeme po veceri.... :-( to sa zas bojim,aby uz bolo svetlo....
Odpovedať
my tiez pojdeme po veceri a 10 sep svetlo bude tiez sme boli na svadbe v sept 2004 a sli sa fotit po veceri a fotky boli super takze mozes byt v klude
Odpovedať
Profilova fotka
My sa budeme fotiť hodinku a pol pred obradom, nemáme odobierku, takže nikoho nebudeme zdržiavať
Odpovedať
jooooj to ste ma ukludnili,dik...:-)
Odpovedať
My sa jednoznacne fotime pred obradom......si krasne a cerstvo nalicena, s cerstvym usmevom, neunavena...a aspon Ti to odbura stres pred samotnym sobasom....lepsie, ako by si mala niekde cakat a triast sa a kedy uz.... :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
budete si robiť aj skupinové foto? Nám to navrhol fotograf, máme to v cene, ale neviem si to dosť dobre predstaviť
Odpovedať
Ano, ale to az po sobasi,obrade v kostole. Asi skupinavoa fotka bude po gratulaciach pred kostolom, s kvetinkami a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
áno tak, po obrade pred kostolom, to som zvedava, ako to vyjde, moji rodičia majú tiež jednu takú, je to dosť smiešne
Odpovedať
Ak mas,tilly, dobreho fotografa, co sa vyzna vo svojej praci, on si to uz sam naaranzuje a aj sam vie, kedy sa robi skupinova fotka. A mozno Tvoja fotka bude taka originalne pekna, az sa sama budes cudovat. Ja osobne sa nerada fotim, tak uvidim, ako to zvladnem, ten objektiv zamiereny cely den na mna....mozno si tak zvyknem, ze uz potom bude pre mna fotit sa bez problemov ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
U nas v rodine sa chodi fotit este pred odobierkou, s parom ide jedna druzicka, ktora naprava saty a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tanka, my to urobime takto: chcem aby ma priatel videl az pred obradom. takze odobierka ani fotenie pred obradom sa nekona. po obrade pojdeme do hotela, a ako sa tak budeme zbierat pri hotely a chystat na hostinu, pofotime sa priamo pred hotelom. je tam trava a stromy... nechcem velmi silene fotky len nas dvoch, skor take akcnejsie so vsetkymi hostami, takze sa pri nas vystriedaju a potom pojdeme papat a veselit sa 8-) Tiez nechcem aby nas hostia cakali a my sa vyparime na hodinu prec, fotit sa....
Odpovedať
Profilova fotka
my sa budeme fotit tiez po prvom chode a uvodnom tanci pre mladomanzelov. trosku som sa bala,ze uz nebude vtedy dost svetlo, ale myslim,ze 10. septembra s tym este problem nebude, vychadza to okolo 17:30-18:00, kedze sobas bude zrejme o 15.tiez nechcem, aby ludia na nas cakali prilis dlho, takto zacneme zabavu a mozme odist. u nas bude aj odobierka, takze myslim, ze toto je najlepsie riesenie.
Odpovedať
ahojte kocky, dakujem za tipy,dost ste mi pomohli,ale ako vidim,sto ludi-sto chuti, presne ako u nas, ja totiz chcem mat odobierku a zaroven trvam aj na tom,aby ma moj nastavajuci videl pri nej prvy krat - taktiez by som sa chcela fotit pred obradom,kym niesom este moc "rozcuchana" a unavena,ale to sa zas bojime,ze na nas budu dlho cakat svadobcania....tak sme to dali po tej veceri,co mi tiez vychadza okolo tej 18-tej...Adkag, tiez mate svadbu 10teho,ako som pochopila a tiez sa fotis po veceri????
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Nevestičky neviete mi poradiť kontakt na kaštieľ v Budmericiach (cez IP)? Dik :-)
Odpovedať
Nevestičky neviete mi poradiť kontakt na kaštieľ v Budmericiach (cez IP)? Dik ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?