PLANOVAC

Ahojte 🙂 Viete mi podarit nejaky dobry planovac? Je ich strasne vela a najradsej by som sla podla recenzii ❤️
Odpovedať
moja sestra nasla len nejaky na internete na stiahnutie, je to fajn vec, ked chces usetrit 😄 lebo tie planovace, co som pozerala, tak stoja fakt nemale peniaze 😄
Odpovedať
Ahoj. 🙂 Skús náš plánovač, ktorý je praktický a zadarmo. 😉 https://mojasvadba.zoznam.sk/todolist...
Odpovedať
Profilova fotka
@danaracko tento váš svadobný plánovač mi vôbec nefunguje, nič mi v ňom neukazuje. Dá sa to nejako vyriešiť?
Odpovedať
@danaracko to sa jednoznacne zide🙂 naco by to niekto kupoval predsa, vsak? ked sa to da vyriesit aj inak.
Odpovedať
@zaboriami poprosim link 🙂
Odpovedať
@danaracko Nemáte ho náhodou v PDF, lebo vždy keď otvorím stránku tak spadne...
Odpovedať
@anett_11 skusila som a mne to islo v pohodicke, takze s tym suborom asi nebude problem, neviem.
Odpovedať
@05darka05 tak to je jasne. ono nie je na skodu usetrit si par korun
Odpovedať
@samka11 Haha, ved prave, vsak svadba sama o sebe je mega nakladna zalezitost, keby mam este riesit do toho, aky planovac a za kolko kupovat, tak asi sa zblaznim 😄
Odpovedať
@simusitko Su aj dolezitejsie veci podla mna, ale ja si takisto strasne rada zapisujem kadeco, som proste taka, takze toto zase chapem, potrpim si na take veci 😄
Odpovedať
Profilova fotka
to je podla mna to najmenej si bud nejaky vytlacit alebo si proste kupit klasicky diar, trocha sa s nim vyhrat a spravit si tak svoj vlastny planovac
Odpovedať
@niminkee Tiež si myslím, že troška kreativity a ide to samé. Načo kupovať drahé diáre, ktoré aj tak už človek potom nepoužije.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ako ja za to v celku tiez moc nie som. ked uz staci si to sikovne vytlacit na A3 format a odskrtavat alebo je fajn aj taka ta popisovacia tabula
Odpovedať
tiez som clovek, tory si taketo veci radsej vyrobi a poodobne ako by si ich mal proste za neviem kolko kupit, ale tak su aj take zienky. kazdemu ako vyhovuje
Odpovedať
Profilova fotka
@tamiria hej hej presne tak nejak. kamoska ta si tiez kupila taku tu popisovaciu tabulu a tak pekne si tam ten planovac spravila, ze som doslova zasla
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som používala hneď niekoľko plánovačov. 12 mesiacov do svadby Svadobný plánovač Ela Svadobný bedeker Príručka na sobáš Ale aj tu MS je plánovač, ak ti aj ten pomôže, ale tieto, ktoré som ja mala boli podrobnejšie, veľa miesta na vlastné poznámky, fotky, vzorky.
Odpovedať
Ono je ich velmi vela. Treba si proste niekolko z nich prejst a isto najdes taky, ktory ti sadne a bude sa ti aj tak nejak paci najviac
Odpovedať
Hej hej na vyber je ich v celku dost. Ono mozno treba dat na prvy pocit pohlad a ved ak by , tak si ho vies furt aspon trocha prisposobit
Odpovedať
aj na martinuse som niekolkokrat videla planovace. neviem teda, ci este to frci alebo nie, ale kedysi tam toho bolo hojne.
Odpovedať
@05darka05 vsak jasne, nielen na martinuse, uplne ze hocikde, ktorekolvek knihkupectvo ma taketo vecicky, ci uz diare alebo planovace🙂 najdes to vsade.
Odpovedať
Profilova fotka
ono je moznost si nejaky aj stiahnut a vytlacit, takto na nete je ich fakt kopec, teda ak si nechces nejaky priamo ze kupit a mat ho v takej tej kniznej podobe
Odpovedať
Profilova fotka
@romanitka ja osobne som teda nenasla. a ak som nasla, tak mi nesiel otvorit a nacitat. mozno len zle hladam, neviem fakt 😄
Odpovedať
@kajusienka to fakt?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?