Svadba v Bojnickom zámku

Dobrý deň. Prosím Vás, potrebovala by som poradiť. Chceli by sme sa zobrať v Zlatej sale Bojnického zámku. Sme z okresu Nových Zámkov a potrebovala by som poradiť, či je lepšie požičať si šaty tu a v nich ísť už oblečená do Bojníc alebo radšej požičať tam? Vlasy a vizáž tiež lepšie doma alebo vybaviť tam? Ešte len začíname vybavovať, nemáme termín, takže neviem či bude svadba v lete alebo na jeseň. Svadobná hostina nebude, iba obrad a fotenie.
Odpovedať
skús uvažovať, že by ste si tam vybavili ubytovanie, dopoludnia si poriešiš vlasy a visáž, pojdete na obrad a fotenie. šaty si vyberieš v NZ a len donesieš, obliekať ti pomôže svedkyňa
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emmam87:

Dobrý deň. Prosím Vás, potrebovala by som poradiť…
@emmam87 plus by som ešte doplnila predošlý komentár, že si môžete vybaviť ubytovanie aj na dlhšie (2-3 dni) a stráviť čas ešte v Bojniciach a blízkom okolí, ak by vám to vyhovovalo. A v Bojniciach odporúčam zmrzlináreň s úžasným poctivým gelatom Mandolina :)
Odpovedať
no je to dlha cesta ako ja byt vami tak si zajednam hotelovu izbu kde sa viem nachystat v pohode.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emmam87:

Dobrý deň. Prosím Vás, potrebovala by som poradiť…
@emmam87 Zlatá sála je nádherné miesto, trochu ti závidím, tiež som sa tam chcela vydávať, ale nevydalo :) Najpohodlnejšie je ubytovať sa v Bojniciach, šaty si prinesieš, vizáž a účes si môžeš poriešiť aj tam, dohodneš si vizážistku, ktorá ťa príde v deň svadby pripraviť. Hneď pod zámkom je hotel s krásnym svadobným apartmánom, ráno sa zobudíš, dáte si fajné raňajky, neriešiš dopravu, parkovanie, je to bez stresu.
Odpovedať
Asi by bolo praktickejšie vybaviť to všetko v Bojniciach alebo teda niekde v okolí, len to by som na tvojom mieste riešila nejaké ubytovanie deň pred svadbou minimálne. Aj tak si budete musieť spraviť výlet už skôr, aby si si to všetko zajednala a šaty si vybrala a poskúšala.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?