Mal niekto svadbu v Sky Restaurant?

Ahojte neviete poradiť niečo o sky restaurant neviem o tom nič nájsť, mal tam niekdo svadbu alebo bude len mať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lyska, kamaratka tam mala svadbu a az na nejake detaily bola celkom spokojna. Ma tu aj stranku - maria 7.7.2007 Bratislava - mala by si ju najst medzi clenmi, neviem presne pod akym loginom. my sme tam tiez chceli mat svadbu, ale koncom marca koncia, takze z toho nic nebude. Rusia im najomnu zmluvu. Ponukli nam al dente na plynarenskej - velmi pekny priestor - pre sto ludi troska tesny, ale ma aj nadhernu terasu - teda vraj v lete :) Ja som ale strasne sklamana z komunikacie :-( chlapik nie je schopni poslat poriadny mail a hoci nam priestor rezervoval, v podstate sme sa nic konkretne nedozvedeli - navrh menu neposlal, len nejake vagne info :-| tak si asi vyberieme nieco ine. Predsalen sme v zahranici a plynula komunikacia je veelmi dolezita, kedze im nemozeme stat v kuse za zadkom a vsetko kontrolovat... dufam, ze som pomohla. Ak by si chcela viac, len sa spytaj. Bola som tam na svadbe tej kamosky, ako hlavny pomocnik, tak este daco by som vedela povedat...
Odpovedať
´dakujem tak otom nič lebo mi máme svadbu až v septembri tak ,keď to rušia smola
Odpovedať
Profilova fotka
inak, mi teraz napadla taka volovina - skus ich predsalen kontaktovat - ak chces poslem do ip mailovu adresu a telefonne cislo... Ten pan bol skutocne divny a mozno si to cele vymyslel, lebo zistil, ze ma dve rezervacie na jeden datum, alebo nieco podobne. Teda ja na nich nechcem kydat, ale ak mas cas kontrolovat ich a nahanat, tak by to nebola zla svadba. Hovorim, kamoska to tam mala super.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?