Je to podľa vás nevera?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, brali by ste ako neveru to keby váš budúci manžel mal rozlúčku vo forme erot*ckej masaže alebo masáž typu body to body a potom následne spoločná sprcha s tou ženou? 😞
Odpovedať
1
2
Neuznavam ich vobec. Ako mne by sa pacila este nejaka grilovacka spolocna alebo take nieco, no za klasicke rozlucy teda nie som. Ved ako s cim je potreba sa lucit. V mojom okoli boli tiez pripady, kedy vdaka rozlucke zo slobodou potom nasledne k svadbe ani nedoslo
Odpovedať
co sa tyka tej masaze, tak clovek vo fungujucom vztahu by si nieco taketo proste dovolit nemal, lebo je predsa nad slnko jasne, ze to jeho polovicke asi ublizi. naco riskovat vztah kvoli niecomu takemu
Odpovedať
neviem, ci sa to da nazvat priamo nevera, ale je to podla mna nieco, co by zadany clovek nemal vobec riesit
Odpovedať
uz presiel nejaky ten cas, tak by ma zaujimalo, ako ste to nakoniec poriesili a ci vobec na tej masazi aj bol alebo si to nakoniec rozmyslel, pre dobro vasho vztahu
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od dankafraj:

mne rozlucky so slobodou nic nehovoria a nechcela…
@dankafraj tak to musel byť už ozaj aký extrém :D neviem si ani predstaviť, čo sa potom na tej rozlúčke asi tak mohlo diať :D ale tiež by som také niečo nedokázala stráviť, keď už :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zahrajkadan:

uz presiel nejaky ten cas, tak by ma zaujimalo, a…
@zahrajkadan nakoniec to skončilo koncom, nezniesla som to, vadilo mi to, on to vedel a nič 😞
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?