Krém proti vráskam po 25-ke. Aký používate?

Zobraz úvodný príspevok
pouzivate? ked tak aky ? poradte ake mate skusenosti. ja som si teraz do toho poriadne dototo , namiesto ze proti vraskam tak sa mi urobili este horsie, katastrofa ]-(
Odpovedať
1
5
6
Je to vec genetiky, niekto potrebuje krém proti vráskam v 20-tke, niekto ho nepotrebuje ani v 40-tke. Ale najlepšie je spýta´t sa svojej kozmetičky
Odpovedať
Ja mam 28 a krem na vrasky som zatial nepotrebovala a snad ani tal skoro nebudem potrebovat. Je to o genetike hlavne a o zivotnom style. Zeny co cvicia aj vo vyssom veku maju plet pruznejsiu a hladsiu 😂 Rovnako tie co nefajcia a nechlastaju. Ja pouzivam stale obycajnu indulonu na noc a cez den, alebo kokosovy olej a vrasky sa mi robia akurat mimicke ked sa rehocem 😂
Odpovedať
Ja si tiez myslim ze pouzivat kremy je fajn,a le bohuzial nicomu to uz potom moc nepomoze..ja samam mam hlboke vrasky na cele a bohuzial :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslím že ak sa žena natiera hocijakým krémom tak je to dobré a pokožka bude pružná. Nemusí byť žiadny antiage ani nič podobné. Veľa piť a bude to :-) Kokosový olej raz za čas a je to :-D Ale vo vyššom veku už by som to riešila asi kvalitnejšou kozmetikou
Odpovedať
Baby, ja vám tak závidím. Ja mám 30 a krémy proti vráskam už naozaj potrebujem, hlavne na očné okolie. používam ale čisto prírodnú kozmetiku, nechcem sa zas patlať samými chemikáliami
Odpovedať
@natalka30 tak čisto prírodná kozmetika. Len či to tak naozaj aj je s tými produktami ktoré sa označujú za prírodné ;-)
Odpovedať
@dobrotkova_mata Samozrejme rozbory pod mikroskopom doma nerobím ale podľa popisov na krabičke a podľa toho čo som naštudovala na nete by prírodná byť mala :-)
Odpovedať
@breyina a ke´d maš už take "strašne" vrasky ako pišeš, nechcela by si skusiť nejaké ošetrenie napríklad? moja mamina ma doma galvanicku žehličku dixo- jej to pomaha, no samozrejme ma viac rokov ako ty a určite aj viac vrások ;-) ale tak nikdy nevieš...
Odpovedať
Profilova fotka
@natalka30 to znamená že sa veľa smeješ :-) takže kľudne si ich nechaj :-) Alebo teda skús niečo ako ti baby radili nejakú ošetrovaciu kúru to raz za čas nemôže ublížiť :-)
Odpovedať
@terez_brunetka Ano som taký smejko ale keď sa pozerám na svoje fotky z rodinných osláv, pripadám si ako stará baba :-( Asi to budem musieť riešiť radikálnejšie
Odpovedať
Profilova fotka
sice po 25ke uz mam ale nastastie este nepouzivam ziadny krem na vrasky, teda snad ich este ani nemam teda este som si ich na sebe nevsimla. Pouzivate taketo kremy aj iba ako prevenciu aby sa vam vrasky nespravili? Ci je to zbytocne?
Odpovedať
@stanka45 myslim ze ako prevenciu si este nemusis kupovat take kremy ktore su urcene na vrasky. Staci ked si budes kremovat tvar a poriadne sa o nu starat
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem baby za tipy, ste uzasne!!! :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Baby, máte niektorá skúsenosti s kozmetikou Naomi BioCosmetics? Mala by byť čisto prírodná a celkom sa mi pozdával popis krémov, len hľadám niekoho, kto má osobnú skúsenos´t
Odpovedať
Ja som sa s ňou stretla v spa v Rajeckých Tepliciach. Používam ich krémy - denný a nočný a som veľmi spokojná. Sú prírodné, bez alergénov, parfémov a parabénov
Odpovedať
jeeej díky a kde ju kupuješ? Ja som ju nemohla zohnať. musí sa len objednávať?
Odpovedať
proti vráskam a po 25? to sa mi zdá dosť skoro....ja (mám 31 r.) používam krémiky Nuance....mám denný, nočný, očný krém a ešte také sérum a som spokojná. Tú radu (modrú) čo mám, nie je vyslovene na vrásky ale je od 25+
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Řeknu to na rovinu krémy na vrásky jsou uplně k ho**u. Znám spoustu lidí kteří je zkoušeli, a nakonec utraitli akorát spoustu penez za drahou kosmetiku která nepomohla. Jediným řešením je dle mě návštěva kvalitního dermatologa, v Praze a okolí jich je spoustu. Z těch v mém okolí na Praze trojce můžu doporučit třeba https://salius.cz/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
To , kedy na sebe vidíme prvé známky stárnutia určite závisí na genetike a životnom štýle. Ja som na sebe začala pozorovať prvé vrásky ešte pred 30tkou. Krémy samé o sebe mi príliš nepomohli, ale zmenu som videla po hyaluronovom sére. Používam ho na vyčistenú pleť 2 x denne a na to potom denný či nočný krém
Odpovedať
Podľa mňa je dôležité si pleť kvalitne vyčistiť. Boli časy, keď som bola schopná ísť spať neodmalovaná...teraz to nechápem. Ja ako prevenciu vzniku vrások používam prírodnú kozmetiku a očný krém na mimické vrásky. Aj keď manžel mi hovorí, že sú pekné, lebo ic mám z toho, že sa často smejem . Ale mne osobne sa veru až tak nepáčia 😄
Odpovedať
@ivkad88 Ivka aké konkrétne to sérum používate? Ďakujem za info
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ivkad88 Jej ďakujem za rýchlu odpoveď. Objednávam - cena milo prekvapila 😮
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?