Hladam kvetinarku na svad.vyzdobu (18.6.2016, SL)

Profilova fotka
Svadba bude 18.6.2016 v Starej Lubovni. Jednalo by sa o svad.kyticu s pierkom a vyzdobu saly. Predstavovala by som si gypsomilku a nejake male ruzove kvietky ( vyzdoba je ladena do sedo-bielo-ruzovej) Prikladam zopar foto. Cena do 300€ Podrobnejsie rada porozpravam s pripadnym zaujemcom/kynou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lojzik1913 Dobrý deň, napíšte mi prosím do správy podrobnejšie detaily čo všetko si predstavujete vo výzdobe, aký máte počet ľudí a ako budete mať uložené stoly, prípadne či budú okrúhle. Ďakujem a prajem pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi vám takúto výzdobu aj s kyticou urobíme. Našu prácu nájdete v mojom profile alebo na stránke. Neváhajte má kedykoľvek kontaktovať radi vám poradíme. S pozdravom a prianím pekného dňa Sára
Odpovedať
Profilova fotka
@lojzik1913 Dobrý deň, radi vám takúto výzdobu aj s kyticou urobíme. Našu prácu nájdete v mojom profile alebo na stránke. Neváhajte má kedykoľvek kontaktovať radi vám poradíme. S pozdravom a prianím pekného dňa Sára
Odpovedať
Vrelo Vám odporúčam pani Janku Dlhopolčekovú zo Žiliny! Je veľmi šikovná, robila mi svadobnú výzdobu stolov, pierka aj kytičku. Pozrite si stránku https://www.facebook.com/jdekor.aranz... V poslednej dobe robí aj vankúšiky na obrúčky a ozdôbky do vlasov. Vo fotkách na FB má všetky možné varianty svadieb,čo už robila. Moja je tá z 8.8. 2015
Odpovedať
Profilova fotka
@luxdecor
Odpovedať
Profilova fotka
@sarahevents foto vyssie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?