Catering vratenie peniazi

Ahojte 🙂 Prosim vas mate niekto skusenost teraz pocas corony, ci sa da najst aj catering, ktory ak sa nebude moct kvoli opatreniam svadba uskutocnit, nebude chciet vsetko napriek tomu zaplatit? Planujeme svadbu v oktobri a nevieme ci to nieje moc risk si zajednat catering...len ci potom na poslednu chvilu zozenieme daco...
Odpovedať
Profilova fotka
@monymoni ja mám už rok zaplatenú zálohu za catering a tiež máme svadbu v októbri. Preverovala som si všetkých dodávateľov ako to je so zálohami keby svadba nebola, resp. bola menšia a takmer všetci boli ok aj s vrátením zálohy. Všetci situáciu chápu a väčšina serióznych dodávateľov nemá záujem sa obohacovať na úkor zákazníkov.
Odpovedať
@monymoni presne tak ako napisala Amelia. my mame svadbu uz teraz v juni a nakolko situacia je aka je, tak tom si tiez vsetko prezistovala a tiez nemali problem. no my stale dufame, ze opatrenia sa povolia a budeme moct mat normalnu svadbu, aku mame naplanovanu. pokial ale este nemas zajednany catering, tak si to predtym zisti, ako potom postupuju aby si vedela. ak by si potreboval poradit aj ohladom cateringu, rada poradim 😉
Odpovedať
@monymoni tiež si myslím, že väčšina dodávateľov, ktorý riešia svadby vedia, aká je situácia a dá sa dohodnúť, pokiaľ aj jedna aj druhá strana chce. A myslím, že ak chcete nejaký catering, tak najvyšší čas už nejaký aj zajednať, lebo október je za rohom a aby vôbec nejaká firma mala ešte voľný termín.
Odpovedať
Noo nakoniec sme si objednali catering Josip...dali celkom rozumnu zalohu a keby hostina nahodou nemohla byt, tak sa to da pouzit neskor aj na nieco ine (ina rodinna oslava, grilovacka..) Tak ze celkom fajn 🙂 Termin mame nakoniec 2.10. tak verim ze este vtedy bude moct byt hostina...
Odpovedať
je to tak ako je a mnohi s tym proste pocitaju. to nie je nieco co sa a len tak ovplyvnit a aj kamoska musela kvoli korone zrusit termin a v phode jej zalohu vratili nazad
Odpovedať
Profilova fotka
všetko by to malo byť hlavne uvedené v zmluve, pokiaľ tam niečo také je, tak ny mali v pohode a bez nejakých tých problémov korunky vrátiť
Odpovedať
Profilova fotka
@monymoni Máme rovnaký termín, tak si držme palce 🙂
Odpovedať
@amelie22 supeer😊 a saty uz riesis?
Odpovedať
Profilova fotka
@monymoni To už som mala dávno viac menej v oku, že ktoré by som asi chcela a skúšať v salónoch som bola hneď v prvý deň ako sa otvorili po lockdowne salóny. Takže šaty rezervované sú, už mi prišiel aj závoj, bolerko, topánky, aj spony do vlasov, aj náušnice, jediné čo je ešte na ceste je kabelka. To všetko čo sa týka mňa som zbúchala viac menej hneď ako som vedela na 100% aké budú šaty. A práve som si rozbalila balíček s krabičkou na obrúčky tak sa vytešujem 😄 A ty si na tom ako? Nám ešte chýbajú topánky, opasok a manžetové gombíky pre ženícha, ale z toho si ťažkú hlavu nerobím, to si vybaví keď bude mať náladu...
Odpovedať
@amelie22 fuu tak ja sa nechytam na teba😀 ako viem ake chcem saty, idem si dat sit a tam im staci 90dni max dopredu zacat tak si vravim ze este mam cas...topanky mam uz vyhliadnute...co sa tyka zenicha, tak zatial kupene nemame nic😀 hlavne oblek sa bojim tak dopredu kupovat, aby nahodou nepribral, neschudol a museli by sme iny riesit😀
Odpovedať
Profilova fotka
@monymoni hmm toho obleku by som sa asi nebála. Môj má tiež v pláne schudnpť trochu, ale to povedala pani predavačka že máme príst aj tak mesiac pred na definitívne úpravy a že to sa všetko spraví. A ja som si všetko tak dopredu preto, lebo chcem mať pokoj 😄 Tieto veci som si zariaďovala keď bola ešte to viac koronové obdobie a mala som menej roboty, teraz keď sa život rozbieha aspoň sa nebudem musieť naháňať. Hlavne aj finančne mi to bolo lepšie tak postupne... jeden mesiac to zaplatiť, ďalší to, teraz prišli obručky tak to pôjde z tejto výplaty a tak... Naraz by som to potom nedala 😄
Odpovedať
@amelie22 jasné, keď sa to tak vezme, tak to je aj najlepšie
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?