Ako napísať mená na svadobné oznámenia? Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ako si píšete mená na svadobné oznámenia? Pišete tam len krstné mená, alebo celé meno aj s priezviskom. Videla som aj zopár oznameni kde boli celé tituly pred aj za. Aky máte na to nazor? Ja osobne uprednostňujem iba krstné mená - je to také osobnejšie.
Odpovedať
1
4
5
Profilova fotka
ano alenka, je to celkom fajn napad, takto by vedeli aj moji pribuzni moju novu adresu, aj mna sa to celkom paci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alenk viac si to už skomplikovať nemohla. :-D vlastne mohla, nejako to ešte poprehadzovať, akože k mužovej adrese Tvoje meno a k Tvojej jeho a potom šípky smerujúce k tej spoločnej adrese, čo by symbolizovalo, že ste sa navzájom našli, on chodil za Tebou k Tvojim rodičom, Ty za ním k jeho a skončili ste v spoločnom byte.:))) ale tomu poslednému som už rozumela a je to celkom dobré a viac sa mi to pozdáva tak, že by si uviedla len rodné mestá, bez celých rodičovských adries, celú adresu potom fakt uveďte len tú spoločnú. lebo ak by tam boli všetky adresy, bolo by toho príliš veľa.či nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, asi privela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale som to nie v zlom myslela..
Odpovedať
Profilova fotka
My planujeme napisat urcite mail adresu a kedze zijeme v Zahranici, tak novu spolocnu adresu davat nebudeme. A stare taktiez nie. No pre pripad, ze by chcel niekto poslat aj postou gratulaciu, tak uvazujeme dat pevnu adresu noveho domu, ktory sa preraba na Slovensku. A co sa tyka priezviska, paci sa mi ten napad, nedat ich, pripadne len spolocne. Uz to tu bolo spomynane ;-) Na oznamku bude fotka a krsne mena. A SO je len pre tych co nas poznaju, takze naco zbytocne vela textu. :-D
Odpovedať
som si spomenula,ze som doma videla informacny papier z kostola a boli tam ohlasky..a jedna dvojica ma velmi zaujala..uz si nepamatam,ci to bol on alebo ona..ale pred menom bol napisany cely titul(ziadna skratka),lebo studoval(a) v zahranici..australia sa mi zda..a neviem si predstavit,ze by si ta osoba dala titul na oznamko..to len pol papiera by zabral titul :-D :-D :-D co sa tyka rozdielu medzi Mgr. a Ing. je ten,ze Ing. sa dava po vystudovani technickej skoly..preto sa teraz robia zmeny..aby sa nase skolstvo prisposobilo EU..a zjednodusilo sa studovanie v ramci EU..
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali mená s priezviskami... ;-) Takto som mohla poslať komukoľvek (bývylým učiteľkám, bývalým spolužiačkám...)... Lebo keby som poslala, že Júlia a Karol, tak by asi veľmi tápali... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My mame v napisane na prednej strane: "Poznate cestu zenicha k neveste?" plus obrazky zenicha na jednej strane bludiska a nevestu na druhej a vnutri je " Ano! A tymto slovkom Tomas a Ivette v zime letnu lasku na manzelstvo premenia!" a bla bla... Priezviska mame nalavo od toho textu pod obrazkom s rovnakym ako je vpredu, len je tam naznacena cesta okolo bludiska - akoze skratka, v tvare napr. Novak & Siskova a pod tym adresy cez lomitko. A tak... nas vlastny navrh textu i dizajnu, tesime sa z neho.
Odpovedať
ivett - to vyzera zaujimavo, nemate aktualne foto?
Odpovedať
Profilova fotka
potom, to hodim do svadobneho albumu, este chvilu pockaj :-D
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?