Koľko vás stála, rátate že bude stáť, svadba 2022/2023?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Viem, že každá svadba je špecifická, ale (možno aj práve preto 🙂 ) by ma zaujímali konkrétne najväčšie položky rozpočtu ako prenájom miestnosti, hostina (+ pre koľko ľudí), alkohol, zákusky, doprava, ubytovanie, šaty, fotograf, kapela / dj na svadbu (,... nechám to na vás). Bolo by super mať takéto porovnanie a vedieť približne, aký je rozpočet na svadbu v roku 2023.
Odpovedať
1
2
@eva_paulikova dobrý večer, vedeli by ste mi napísať o aký kaštiel išlo? 🙂 ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
svadba zakazdym podla mna stoji tolko, kolko je clovek ochotny zaplatit. je fajn si stanovit nejaky rozpocet a podla toho zhanat a parovat veci tak, aby to aspon cca tak proste vyslo
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_lenka97 DJ a starejsi 200€? To boli nejaký známy ?
Odpovedať
Stanoveny rozpočet sme chceli mať 12000. No zatiaľ to vyzerá že ho prekročíme. Október 2023 Nájom miestnosti -350 Hostina pre 130 osôb - 40 eur/osobu - 5200 - počet osôb ešte nepotvrdený, iba sme počítali koho by sme pozvali Alko okolo 700 , pivo a nealko sme ešte nekupovali a nemám tušenia koľko bude treba Mame skupinu aj s DJ službou za 1050 Videoprodukciu aj s Foto službou za 650 Cepcenie aj s požičaním oblečenia 500 Starejsieho stále vyberáme ale rozpočet je do 500 Výzdoba rozpočet do 1200 všetko kupované následne predaj a objednané z výroby Navleky nám dajú v mieste konania hostiny ale stuhy a vreckovky šijem sama keďže takú farbu nemajú Svadobná kytica do 70 -100 eur Pierka robím sama takže iba materiál 30 eur Kozmeticku a kadernicku stále hladam ale cena do 200 cca. Nechty si robím sama Saty nechcem dať viac ako 700 ale mám dillemu medzi SK a anglickom keďže žijeme tu Závoj cenu netuším zatiaľ Topánky 60 ostatne doplnky 50 Popolnocne saty online 80 plus topánky 30 Oblek kúpime v Poľsku asi do 300-400 Saty pre druzicky kupujem online a spolu za 3 sú 210 a detské oblečenie pre najmenších musím ešte riešiť 3 dievcatka a 2 chlapcov ktorý pôjdu pred druzickami v kostole asi ďalších 300 eur sú to krstné deti naše Koláče netuším koľko budú teraz po zvyšovaní všetkého Svadobné víno sme dostali do daru na Vianoce od sestry Pozvánky a tlačoviny objednávam z výroby v Čine tak do 100 eur podľa vlastného návrhu aj so spracovaním Je toho ešte toľko čo musím riešiť ale to už bližšie k termínu. Darček rodičom, pre hostí, druzickam a druzbom Niečo pre detičky aby sa nenudili a vydržali Šoféra na deň Prenocovanie hostí - hradia si to oni ja iba zabezpečujem. V mieste konania hostiny 25/noc. Iba pre nás celý penzión preto taká cena. Ak niekto ešte odporučí na čo nemám zabudnúť tak by som bola velmi vďačná.
Odpovedať
clovek by uz ani neveril, co kolko moze stat
Odpovedať
Samozrejme tortu a prstene ale tie riešime 3 mesiace dopredu
Odpovedať
@veroni90 vieš čo, pri toľkých bodoch ma veru nenapadá, čo by vám mohlo chýbať 🙂
Odpovedať
no mne to veru pride, ze uz tam toho vela netreba a nechyba 😄 nic mi nenapada fakt konkretne.
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia_musukova nie 🙂 zábavu sme mali do polnoci ...bol tam cca 5hodin ...ale musím povedať že zahral veľmi dobre
Odpovedať
@ewula192 ahoj, môžem vedieť kto vás kameroval? 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_lenka97 tqak to je super. Hlavne je aby vedel ludi poriadne navnadit a aby sa bavili
Odpovedať
Profilova fotka
@puklinha tak to hej. A zvlášť teraz, keď je všetko ešte drahšie ako napríklad minulý rok. Ale tak ono pokiaľ sa poriadne pohľadá, dá sa nájsť aj tak, aby bolo aj dobré, no aj aby to človeka finančne nezruinovalo
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?