Svadobné tenisky alebo balerínky?

Zdravím, nevesticky, tak ja už mám "po tom", teda po svadbe 🙂. Otázka sa týka skôr mojej dobrej kamarátky. Teraz plánuje svadbu ona, v máji. Samozrejme sa teší, prípravy v plnom prúde, šaty už vybraté, závoj, atď, veď poznáte 🙂. Problém nastal, čo na nôžky. Ma krásnu robu, je stihla, vysoká, čize problém nebol, uces, tiež bude bohatý, korunka, líčenie, skrátka ozaj princeznovsky štýl. Požiadala ma nech jej pomôžem vybrať, či na nohy lodičky, alebo balerinky (ma 179 cm), čiže v podpätkoch by mala cez 180 poriadne. Tak sme ich vylúčili. Potom balerinky, ale v tých ju vraj po krátkom čase bolia nohy. Navrhla som lodičky na nízkom podpätku,take tanečné. No a niekoho napadlo, že tenisky. Sprvu ostala zarazena, potom aj uvažovala, a rovno chcela, nech jej poviem názor.. Keď som jej diplomaticky povedala, že je to jej rozhodnutie, že ak chce, nech si dá tenisky, okamžite videla, že len pre jej ukladnenie to vravím, a ze teda sa mi to nepáči. Úprimne, vyzerá to strašne. Sú to pekne tenisky, kamienky, filtre a podobne, ale.. Tenisky. K jej štýlu a celému štýlu svadby proste nejdu. Veľmi ju sklamalo, že tak reagujem, aj keď som opakovala, že veď vôbec nejde o mňa,nech si obuje, keď ich chce. Tak na tej hlúposti sme sa až po vadili... Ako jej vysvetlit, že mne sa to síce nepáči, ale ozaj je to len a len na jej rozhodnuti?
Odpovedať
tak ona chcela od teba nazor a teraz ho nevie zobrat? podla mna to uz viac neries. ty si jej povedala svoj nazor a uz sa rozhodnut musi sama. ako ale poviem ti, ze by som jej povedala asi to iste. mne sa vobec nepaci, ked ma nevesta obute tenisky. viem, je to teraz taky trend ale je to hrozneee
Odpovedať
Profilova fotka
Ježiš ved nech si vezme balerinky alebo malý opatik na obrad a potom prezuje tenisky. 90 ľudí zo 100 nebude po svadbe tušiť co mala na bohach
Odpovedať
uz to aj tak nevratis spat, povedala si jej svoj nazor, lebo ho chcela pocut. uz sa do nej nestaraj a ona sa snad rozhodne, co si na nohy obuje. no podla mna tiez lepsie vyzera, ked ma zena nejake sandalky s mensim opatkom. ved su aj pohodlne topanky, len si take treba vybrat.
Odpovedať
@bibusa36 Ja som mala na obrad nízke lodičky a hneď po vstupe do sály som sa prezula do tenisiek. Šaty som mala až po zem takže ich nebolo vidieť. Keby som sa vydávala znova mala by som tie svadobné tenisky už na obrade, lebo sa mi o opätky v kostole zachytávali šaty keď som si musela kľaknúť. Vďaka tomu sa mi podarilo spodnú vrstvu tylu natrhnúť. :-) Pretancovala som v nich celú noc a nikto neriešil čo mám obuté. Akurát mužská časť hostí bola prekvapená, že ma nebolia nohy a vládzem ešte tancovať. :-D Takže ak sú šaty až po zem hlasujem 100% za tenisky ;-)
Odpovedať
myslim, ze si jej dobre povedala. tiez si myslim, ze tenisky sa moc na svadbu nehodia a je lepsie, ked si nevesticka da nejake lodicky na nizkom opatku.
Odpovedať
Ale ved ty si ziadnu chybu nespravila! Snad ju to prejde a uvedomi si, ze prehnane reagovala. Ty si jej chcela len pomoct a ona sa takto urazila na teba? No dievca nech sa zobudi!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?