Podskalie - Ekorezort Vendelín - cenová ponuka 2023

Ahojte budúce nevesty, ktoré máte svadbu v roku 2023 v Podskalí - Ekorezort Vendelín. Prišla Vám ich nové ponuka? Čo na ňu hovoríte? Ja som zostala mierne zaskočená, keďže podľa mňa dosť zásadne zmenili podmienky oproti ponuke, kedy sme to zajednávali...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my tam máme svadbu teraz v sobotu, lebo keď sme išli zajednať termín, upozornili nás vopred na to, že po novom roku bude cena omoc väčšia. A sme radi že sme všetko za 2 mesiace stihli, po preratani nás to vsetko (hudba,zákusky,večera...)tento rok vyjde o 1400€! lacnejšie. 46 ľudí iba.
Odpovedať
@katka8 v prvom rade gratulujem 🙂 nás na také neupozornili a je to dosť odlišné nielen cenovo, ale aj samotnou ponukou. ja chápem zvyšovanie cien, ale toto sa mi zdá až prehnané, zďaleka nie len 10% inflačných. ale tak nepomôžeme si, len som sa chcela posťažovať asi 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@reindeerko ale budete spokojní určite, pred aj počas svadby nám vo všetkom vyšli v ústrety. Žiadne "skryté poplatky" nám neúčtovali, dokonca také bonusy sme dostali, čo sme ani nečakali, veď sa nechajte prekvapiť, nebudem vám to prezrádzať. A aj hostia čo mali byť ubytovaní nám ochoreli a v deň svadby neprišli, nebol problém ubytovanie zrušiť. Po svadbe naozaj všetci chválili. A to jedlo, nebíčko v papulke. Vybrali sme hovädzie s plnenou slaninkou strúčkami, kurací medailonik a zemiakovo mrkvová piré. Bolo to pripravené na jednotku a plný tanier, nie iba také degustačné porcie, ako dávajú inde.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?