Cestovné pasy po svadbe

Zobraz úvodný príspevok
Vsimla som si, ze je vas tu viac, ktore odchadzate pa svadbe na dovolenku. Ako je to s cestovnymi pasmi, treba si ich dat hned vymenit alebo sa da cestovat hned po svadbe aj na stary pas?....vsak predsa nikto nemusi podla pasu zistit, ci som sa uz vydala, alebo nie?!
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ahojte, ja som asi ojedinely pripad. Platnost pasu mi konci mesiac pred svadbou a na svadobnu cestu ideme mesiac po svadbe. Takze to, tak ci tak musim za ten mesiac stihnut vybavit :-(
Odpovedať
Baby, prosim vas, je pravda, ze od maja sa uz konecne budu vydavat europasy? Kolegyňa to vraj zachytila v médiách..no neviem, by ma porazilo, kebyže si teraz vybavím nový pas zbytočne :-S ...
Odpovedať
Profilova fotka
Cat od aprila budu nove euro pasy.........ale nevybavovala si si pas zbytocne, bude platit aj stary, len proste od aprila budu uz vydavat iba euro pasy, ale platia aj stare!
Odpovedať
Dakujem :-))
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Ahojte.... Zaujala ma vasa tema. Som vydata vyse 5 rokov a zatial ma velmi netrapi, ze stale cestujem na stary pas. Ma plastnost este 2 roky, tak ho potom vymenim. Nerobte si zbytocne problemy. S manzelom sme takto precestovali Aziu, Afriku, Ameriku a nikde nebol s nicim problem.
Odpovedať
alis30 a na ktore meno? nove stare? si si potom vybavovala poistenie ?
Odpovedať
Ena,spravna pripomienka ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?